![]() |
Fiberglass Mat
|
little pricey, i buy mine by the ounce for around $0.08 an Ounce so that would cost about $1.75 to $2 in stead of $12.
|
Where do you get it at that price?
I'm paying like 2-3 bucks a yard locally. |
Dang skools. Think I need to come shop at your place before I do my floor here. that is cheap!
|
buy from boat builders, I buy from Parkers Boats or ShearLine Boats
|
| All times are GMT -5. The time now is 04:17 PM. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.